П`ятниця, 29.03.2024, 07:44 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Головна » 2015 » Грудень » 12 » На Кубку Європи з акробатичного фрістайлу Ольга Полюк виграла дві медалі
23:57
На Кубку Європи з акробатичного фрістайлу Ольга Полюк виграла дві медалі

Рівненська спортсменка Ольга Полюк відзначилася на черговому етапі Кубка Європи з акробатичного фрістайлу. Фрістайлістка здобула срібну та бронзову нагороди.

Етап Кубка Європи з акробатичного фрістайлу пройшов у фінському місті Рука. Загалом українські спортсмени завоювали два «срібла» та одну «бронзу».

Рівненська «повітряна лижниця» Полюк виграла спершу срібну медаль (сума за два стрибки 155,16 бала), а наступного дня до неї додала ще й бронзову нагороду (155,61 бала).

Інша рівненчанка - Анастасія Новосад - на одному з двох етапів Кубка стала дев'ятою. Нагадаємо, що спортсменка навесні перенесла операцію на коліні та, фактично, пропустила весь літній період тренувань. Надолужити потрібно багато і зробити це складно, але спортсменка налаштована по-бойовому.

Лідер української збірної Олександр Абраменко став срібним призером - 208,91. Ще два українці фінішували біля підніжжя подіуму. Так, Микола Пуздерко був четвертим - 205,04 бала, а Абраменко - п'ятим - 200,18 бала.

Наступного тижня наші українські фрістайлістки вирушать до Китаю, де візьмуть участь у першому в новому сезоні етапі Кубка світу. Даний етап пройде 19-20 грудня на олімпійському стадіоні «Пташине гніздо» в Пекіні. Україна буде там представлена трьома спортсменами - Абраменком, Пуздерко і Полюк.

Переглядів: 394 | Додав: Азир | Рейтинг: 0.0/0