Понеділок, 23.07.2018, 20:08 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Головна сторінка

18-21 лютого 2018 року на СТК " Буковель " відбувся Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат з лижного слоупстайлу (фристайл).

Вихованці ДЮСШ №1 показали наступні результати: Степанюк Данило посів 4 місце у Чемпіонаті України і здобув бронзову нагороду у Чемпіонаті України серед юніорів, Матвійчук Марк став переможцем у Чемпіонаті України серед юнаків, Германюк Михайло посів 4 місце у Чемпіонаті України серед юнаків.

Місце проведення змаганнь - ТК "Буковель", Івано-Франківська область
Організатор: Мінмолодьспорт, ФЛСУ.

Повні результати змагань:

... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: Азир | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

З 6 по 8 лютого 2018 року у м. Києві на ГЛСК " Протасів Яр " відбувся І та ІІ етап розіграшу Кубку України та Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з лижного слоупстайлу.

Вихованці ДЮСШ №1 показали наступні результати: Степанюк Данило посів 5 місце ( КМС ), Матвійчук Марк - 1 місце ( ІІ дор. р-д ).

 

Як відзначили у Федерації лижного спорту України, ІІ і останній етап розіграшу Кубка України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з фрістайлу – слоупстайл завершилися успішно. Місце проведення – Київ, сноупарк Вулкан, г/к Протасів Яр. Юні учасники з Києва, Рівного, Івано-Франківська, Чернівців та Мукачева цілий рік готувалися до підсумкових змагань, шліфуючи свою майстер ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Азир | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

21-23 лютого 2018 року в м. Хмельницькому відбувся відкритий обласний турнір " Олімпійські надії " зі спортивної гімнастики, в якому брали участь наші юні вихованки!

За програмою ІІ дорослого розряду перше місце посіла Бегей Анна, другу сходинку у цьому розряді посіла Мороз Дарія. Бронзову медаль у ІІІ дорослому розряді здобула Романюк Катерина. Серед гімнасток, які змагалися за програмою І юнацького розряду, друге місце посіла Лустюк Юлія, третє місце - Виштикалюк Христина.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів!

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТО

Переглядів: 65 | Додав: Азир | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

З нагоди старту ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані (Республіка Корея), в рівненській ДЮСШ № 1 відбулося урочисте підняття Державного і Олімпійського прапорів. В заході взяли участь керівники спортивних організацій Рівненщини та відомі рівненські спортсмени.

Зокрема, серед пристутніх були начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський, голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук, майстер спорту України міжнародного класу з фристайлу, учасниця XVІІІ зимових Олімпійських ігор в м. Нагано (Японія) 1998 р., XІХ зимових Олімпійських ігор в м. Солт-Лейк-Сіті (США) 2002 р. та XХ зимових Олі ... Читати далі »
Переглядів: 95 | Додав: Азир | Дата: 12.02.2018 | Коментарі (0)

Шановні батьки!

Тренування відділень гімнастики спортивної та фристайлу відновлюються з 13 грудня 2017 року відповідно до розкладу занять!

Переглядів: 82 | Додав: Азир | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)

23-24 листопада 2017 року в приміщенні ДЮСШ №1 відбувся Чемпіонат ДЮСШ №1 з фристайлу. У змаганнях брали участь 110 учасників у різних вікових групах.

У дисципліні слоупстайл місця розподілили наступним чином:
Коваленко Орест - 1 місце;
Степанюк Данило - 2 місце;
Матвійчук Марк - 3 місце.

Серед акробатів 2002-2005 р.н. переможцями стали:
Гудим Владислав - 1 місце;
Оксентюк Дмитро - 2 місце;
Кузнєцов Максим - 3 місце.

У віковій групі 2006-2007 р.н. переможцями стали:
Бондарчук Роман - 1 місце;
Шандалюк Данило - 2 місце;
Биченко Віталій - 3 місце.

Переможцями у віковій групі 2008-2009р.н. стали:
Таргонський Микита-1місце;
Фу ... Читати далі »

Переглядів: 207 | Додав: Азир | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

З 6 по 11 листопада 2017 року у м. Кропивницький відбувся Чемпіонат України серед молоді та юніорів зі спортивної гімнастики.

Збірна команда ДЮСШ №1 м. Рівного у складі : Мокляк Тетяни (КМС), Прозапас Дарини (КМС), Батрони Даніели (І дор.), Фідрі Анни (І дор.) посіла ПЕРШЕ місце у командному заліку!!!

В особистій першості серед першорозрядниць Батрона Даніела стала чемпіонкою України, Мокляк Тетяна посіла 2 місце серед кандидаток у Майстри Спорту!!!

Також Тетяна виборола срібну нагороду у фінальних змаганнях на вільних вправах!!!

Вітаємо наших гімнасток!!!

Вітаємо тренерів - Довмат Оксану Іванівну та Сливінську Олену Володимирівну ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: Азир | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

З 5 по 8 жовтня в місті Івано-Франківськ відбулися Всеукраїнські змагання з фристайлу зі спеціальної фізичної підготовки ( акробатика, могул, слоупстайл ). Вихованці відділення фрістайлу ДЮСШ №1 вибороли 17 нагород!!! У дисципліні акробатика нагороди здобули:

Серед юніорів - Котовський Дмитро        1 місце;

                           Кушнір Володимир         2 місце;

                            Оксентюк Дмитро          3 місце.

Серед юнаків -   Кузнєцов ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: Азир | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

5 - 15 серпня 2017 року відбувся навчально-тренувальний збір з фрістайлу в м. Штітті (Чехія)

У зборі брали участь вихованці ДЮСШ №1:

Степанюк Данило, Коваленко Орест, Гудим Владислав, Кушнір Володимир, Гаврюк Ян, Чернолуцький Денис, Кузнєцов Максим, Железнюк Владислав, Матвійчук Марк, Германюк Михайло. Тренер: Нос Лариса Анатоліївна.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО В РОЗДІЛІ "ФОТОАЛЬБОМИ"

Нагадаємо, 11-14 травня 2017 року в м. Берегове Закарпатської області відбулися Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки з фрістайлу (акробатика, могул ... Читати далі »

Переглядів: 159 | Додав: Азир | Дата: 31.08.2017 | Коментарі (0)

11-14 травня 2017 року в м. Берегове Закарпатської області відбулися Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки з фрістайлу (акробатика, могул, слоупстайл).

Наші вихованці традиційно показали відмінні результати у різних вікових групах і дисциплінах.

У дисципліні  акробатика серед юніорів перше місце посів Котовський Дмитро, друге місце - Оксентюк Дмитро.

Серед юнаків переможцями стали: Кушнір Володимир - 1 місце, Кузнєцов Максим - 2 місце, Гаврюк Ян - 3 місце. І серед молодших юнаків перше місце посів Матвійчук Марк, друге місце - Железнюк Владислав.

У дисципліні слоупстайл  серед юніорів золоту нагороду здобув Коваленко Орест та бронзову нагороду отрима ... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: Азир | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 6 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0