П`ятниця, 26.02.2021, 06:21 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Інформація для батьків

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ


Відділення фрістайлу

Навчально-тренувальна робота серед хлопчиків відділення фрістайлу проводиться згідно навчальної програми Міністерства освіти та спорту, відповідно до віку.
Етапи набору та відбору на відділенні фрістайлу:
•    6-7 років – зміцнення здоров’я і гармонійний розвиток, початкова технічна підготовка, засвоєння підготовчих, підвідних і найпростіших базових елементів, розвиток умінь відчувати та диференціювати різні параметри рухів, підвищення інтересу і потреби до регулярних занять фрістайлом, виховання дисциплінованості, охайності та старанності.
•    8-9 років – поглиблена фізична підготовка, удосконалення спеціально-рухової підготовленості ( координації, точності виконання вправ ), засвоєння базових елементів середньої групи  складності: гімнастика, акробатика, батут, лижна підготовка.
•    10-12 років - відбір дітей в групи попередньо-базової підготовки, удосконалення спеціальної фізичної підготовленості, активної гнучкості та швидкісно-силових якостей, підвищення надійності ( стабільності ) виконання базових елементів, вивчення елементів підвищеної складності, лижна підготовка, регулярна участь у спортивних змаганнях, психологічне виховання.
•    12-14 років - відбір в групи попередньо-базової підготовки, удосконалення спеціальної фізичної підготовки, засвоєння складних і ризикованих елементів та стрибків, удосконалення техніки катання на лижах і стрибків з трампліна, постійна участь у змаганнях, психологічна підготовка, самонастроювання, зосередження і мобілізація.
•    14-16 років - формування груп спеціалізованої базової підготовки, подальше удосконалення фізичних і рухових якостей, максимальне розкриття індивідуальних можливостей, досягнення високого рівня виконавчої майстерності, розширення психологічних знань і умінь, досягнення високого рівня лижної підготовки і високого рівня виконання акробатичних стрибків з трампліна.
•    17років ( старші ) - утворення груп підготовки до вищих досягнень, досягнення максимально можливих спортивних результатів, підтримка високого рівня змагальної готовності, суддівська теорія і практика, регулярна участь у змаганнях.

Набір дітей проводиться у вересні місяці.


Відділення спортивної гімнастики

Навчально-тренувальна робота серед дівчаток відділення спортивної гімнастики проводиться згідно навчальної програми Міністерства освіти та спорту, відповідно до віку.
Етапи набору та відбору на відділенні спортивної гімнастики:
•    5-7 років – зміцнення здоров’я і гармонійний розвиток дітей, формування правильної постави та гімнастичного стилю виконання вправ, опанування підготовчих, підвідних і найпростіших базових елементів, початкова хореографія та музична рухова підготовка, прищеплення інтересу до занять гімнастикою, виховання дисциплінованості, охайності та старанності, участь у показових виступах і дитячих змаганнях. 
•    8-11 років –  формування груп попередньої базової підготовки, поглиблена спеціальна підготовка, розвиток координації, опанування базових і профілюючих елементів, виконання нормативів юнацьких розрядів, регулярна участь у змаганнях.
•    12-14 років – формування груп спеціалізованої базової підготовки, підвищення спеціальної фізичної підготовленості, досягнення високого рівня функціональних можливостей, удосконалення базової підготовленості та визначення стратегії опанування складних вправ, психологічна підготовка, набуття досвіду формування стану готовності до змагань.
•    15 років та старші – формування груп підготовки до вищих досягнень, подальше удосконалення спеціальної фізичної підготовленості, опанування елементів високої складності, максимальне розкриття індивідуальних можливостей, досягнення високого рівня виконавської майстерності 
    ( віртуозності і артистизму ), досягнення максимально 
     можливих спортивних результатів, суддівська теорія та практика.

Набір дітей проводиться у вересні місяці.

 

Відділення греко-римської боротьби

Навчально-тренувальна робота серед юнаків відділення греко-римської боротьби проводиться згідно навчальної програми Міністерства освіти та спорту, відповідно до віку.
•    8-10 років – тренування вирішують завдання зміцнення здоров’я, розвинення фізичних якостей, вивчення техніки і тактики боротьби. Заняття носять переважно ігровий та змагальний характер, що дозволяє підтримувати позитивний емоційний фон.
•    11-15 років – відбір і формування груп попередньої базової підготовки, покращення фізичних кондицій та формування рухового потенціалу, засвоєння широкого комплексу прийомів і технічних дій, розвиток швидкісно-силових якостей, координаційних здібностей та гнучкості, вміння застосовувати прийоми у різноманітних тактичних ситуаціях, участь у змаганнях.
•    16-18 років –формування груп спеціалізованої базової підготовки, планомірне збільшення тренувальних занять, удосконалення техніки і тактики боротьби, регулярна участь у змаганнях , формування індивідуального стилю боротьби, суддівська теорія.
•    19 та старші – формування груп підготовки до вищих досягнень, великий обсяг змагальної діяльності, формування індивідуального арсеналу технічних дій з урахуванням особливостей розвитку фізичних і психічних якостей борця.

Набір дітей проводиться у вересні місяці.

Відділення шахів
Навчально-тренувальна робота серед юнаків та дівчат відділення шахів проводиться згідно навчальної програми Міністерства освіти та спорту, відповідно до віку.
•      6-8 років-ознайомлення учнів з історією походження і розвитком шахів, творчістю видатних шахістів, у тому числі українських. Засвоєння основних знань, умінь і навичок у всіх трьох стадіях шахової партії. Практична гра.
•    9-12 років – поглиблене засвоєння учнями знань з усіх розділів теорії шахів, засвоєння навичок аналізу, методи самостійної роботи над удосконаленням практичної майстерності, започаткування підготовки індивідуального дебютного репертуару. Участь у змаганнях на рівні старших розрядів.
•    12-14 років – подальше удосконалення спеціальної шахової підготовленості, поглиблення теоретичних знань. Активна участь у змаганнях з метою досягнення результатів на рівні майстра спорту. Аналітична робота, суддівська теорія.
•    15 років та старші – заняття за індивідуальними планами спеціальної підготовки, робота з комп’ютером. Активна участь у змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівня з метою досягнення максимально можливих спортивних результатів.

Групи формуються  у вересні місяці.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0