П`ятниця, 26.02.2021, 07:00 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

НАША ГОРДІСТЬ

Козаченко Тетяна Валеріївна – Майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу.

Народилася 18 грудня 1981 року в м. Рівному. В 4,5 роки прийшла займатися в ДЮСШ №1 на відділення спортивної гімнастики. Перший тренер Тетяни, Грінник Єлизавета Павлівна, розкрила у маленької дівчинки бажання займатися спортом, навчила основним базовим елементам гімнастики, виховала морально-вольові якості. В семирічному віці була переведена в групу Досової Галини Петрівни, з якою було пов’язане все спортивне життя Тетяни. В 10 років стала Кандидатом у майстри спорту зі спортивної гімнастики.
     В 1992 році в ДЮСШ №1 відкрилося відділення фрістайлу і Тетяна вирішила спробувати свої сили в цьому новому для Рівненщини виді спорту.
В 1997 році перший серйозний старт відбувся в Японії на чемпіонаті світу. На цих змаганнях Тетяна показала хороший результат – посіла 8 місце, виконала нормативи Майстра Спорту Міжнародного класу і виборола ліцензію на участь в Зимових Олімпійських іграх в Ногано / Японія /. З цього моменту у Тетяни розпочалася активна спортивна кар’єра. За своє спортивне життя Козаченко Тетяна ставала багаторазовою чемпіонкою України, переможницею Кубків Європи, призером Кубків світу. Найвищою метою спортсмена є участь в Олімпійський іграх. У спортивному житті Тетяни Козаченко таких Олімпіад було три: 1998 рік – Ногано /Японія /, 4 місце;
2002 рік – Солт-Лейк-Сіті / США /, 15 місце; 2006 рік – Турін / Італія /, 18 місце.
      В професійному спорті важко обійти травми. В 2001 році на навчально-тренувальному зборі в Канаді під час виконання складного стрибка спортсменка отримала серйозну травму: розрив хрестоподібних зв’язок коліна. За сприяння Української діаспори Тетяну було прооперовано в США. Після року реабілітації та відновлення Тетяна знову повернулася до активних тренувань.
І знову старти, перемоги і поразки. Стара травма почала частіше нагадувати про себе. Тетяна відчула стомленість, різку біль в коліні. В 2007 році спільно з тренером  було прийнято рішення про закінчення спортивної кар’єри.
      Спортивна кар’єра не завадила Тані закінчити два вищих навчальних заклади. Рівненський інститут слов’янознавства / економічний факультет / та Рівненський Державний педагогічний інститут / дошкільне і фізичне виховання /.
      Нині Тетяна працює викладачем на кафедрі фізичного виховання Рівненського державного гуманітарного університету.

 

Полюк Ольга Юріївна – Майстер спорту України з гімнастики спортивної, Майстер Спорту України з фрістайлу.


    Народилася 15 вересня 1987 року в м. Хмельницькому. У 5 років почала займатися спортивною гімнастикою. Успішно виступала на змаганнях Всеукраїнського рівня за рідну Хмельниччину. У 2002 році виконала нормативи Майстра спорту України. У 2003 році відгукнулася на запрошення тренерів з фрістайлу Досова Ю.В. та Досової Г.П. спробувати свої сили у новому виді спорту і переїздить в м. Рівне. Успішно навчається у Рівненському обласному ліцеї-інтернаті. Наполегливо тренується на відділенні фрістайлу в ДЮСШ №1 і вже в 2004 році стає бронзовою призеркою Чемпіонату України. У 2005 році вступає до Рівненського Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука на факультет фізичної культури та здоров’я.
    2006 рік – Ольга посідає 2 місце на етапі Кубку Європи / Білорусь /  та виборює бронзову нагороду на Чемпіонаті Світу серед юніорів / Росія /.
    2007 рік – 3 місце на Чемпіонаті Світу серед юніорів / Швейцарія /.
    2008 рік – Ольга Полюк входить до складу збірної команди України з фрістайлу, виступає на етапах Кубків Світу.
    2009 рік – стає чемпіонкою України, готує нову програму стрибків, виступає на етапах Кубків Світу.
    2010 рік – основний старт зимові Олімпійські ігри у Ванкувері / Канада /, де Ольга виконувала надскладні стрибки. Нажаль не все вдалося і Ольга посіла 19 місце.
     Повернувшись з Ванкувера на Україну, Полюк Ольга доводить свою першість на етапі Кубку Європи та вкотре стає Чемпіонкою України.
Цього ж року Ольга отримує диплом магістра за спеціальністю фізична реабілітація та фізичне виховання.
    У 2011 році Ольга переведена в Рівненську обласну школу вищої спортивної майстерності. Успішно тренується і виступає на етапах Кубку Світу. А у 2014 році Полюк Ольга знову бере участь у зимових Олімпійських іграх в Сочі, де показує  15 результат.
     Полюк Ольга і тепер є першим номером збірної команди України з фрістайлу, успішно тренується і не полишає своєї мрії здобути олімпійську нагороду.

 

Чекунов Роман Вікторович – Майстер Спорту України з фрістайлу.


      Народився 13 жовтня 1987 року в м. Кишинів. Пізніше родина переїздить до Рівного і з 8- річного віку Роман прийшов займатися в ДЮСШ №1 на відділення фрістайлу до тренера –викладача Нос Лариси Анатоліївни. Роман проявив себе наполегливим спортсменом і у 2002 році, виконавши норматив І дорослого розряду, був переведений в групу спортивного удосконалення до тренера-викладача Досова Ю.В. Тренуючись з дорослими спортсменами, Роман почав прогресувати і вже в 2003 році Роман виграє зимові юнацькі ігри України, виконує норматив Кандидата у майстри спорту, потрапляє до резерву збірної команди України з фрістайлу. У 2004 році Чекунов Р. виборює срібло на ІІІ зимових іграх України і посідає 8 місце на Чемпіонаті України. У 2005 році посідає другу сходинку на ІІ зимових іграх України, виконує норматив Майстра Спорту України,  стає переможцем у Всеукраїнських літніх змаганнях з фрістайлу. Цього ж року Роман вступає до
до Рівненського Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука на факультет фізичної культури та здоров’я.
У 2006 році у Романа відбулися перші міжнародні старти. На першому етапі Кубка Європи в Білорусі він посів 4 місце, на другому етапі – 9 місце. Цього ж року стає переможцем на Кубку України і стає кандидатом в збірну команду України. 
У 2007 році виборює бронзу на Всеукраїнських літніх змаганнях і Чемпіонаті України. Бере участь у юніорському Чемпіонаті Світу ( Швейцарія ), де посідає 11 сходинку.
 2008 рік – Чемпіонат України 3 місце, переможець Всеукраїнських літніх змагань.
2009 рік – перший етап Кубка Європи ( Білорусь ) -3 місце, другий етап Кубка Європи ( Білорусь ) – 2 місце, ІІІ зимові Всеукраїнські спортивні ігри України – 2 місце, Чемпіонат України – 2 місце. Бере участь в Універсіаді 
( Китай ) – 11 результат. Успішно виступає у літньому FIS PASE, де виборює бронзову нагороду. Зарахований до складу збірної команди України з фрістайлу.
2010 рік - перший етап Кубка Європи ( Білорусь ) – 11 місце, другий етап Кубка Європи ( Білорусь ) – 8 місце, третій етап Кубка Європи ( Білорусь ) – 6 місце, четвертий етап Кубка Європи ( Білорусь ) – 13 місце, Чемпіонат України – 3 місце.
У 2010 році Роман отримує диплом магістра за спеціальністю фізична реабілітація та фізичне виховання. Успішно виступає на етапах Кубку Європи ( Фінляндія ), де посідає 11 та 9 місця.
У 2011 році Роман переведений в Рівненську обласну школу вищої спортивної майстерності до тренера Досової Г.П. Під час тренування отримав травму. Проходив довгий період реабілітації. Повернутися у великий спорт вже не зміг.
У 2013 році прийшов у ДЮСШ №1 працювати тренером-викладачем з фрістайлу. Передає свою майстерність юним спортсменам.

 

Новосад Анастасія Юріївна – Майстер Спорту України з фрістайлу.


Народилася 8 травня 1993 року в м. Рівному. У 5 років прийшла займатися в ДЮСШ №1 на відділення спортивної гімнастики. Першим тренером Анастасії була Мамчур Світлана Леонідівна, яка навчала любити спорт. 
У 13 років Настя виконала норматив Кандидата в майстри спорту. Отримала запрошення від тренерів з фрістайлу спробувати себе в цьому екстремальному виді спорту. Настя мала хорошу фізичну підготовку і стійкий спортивний характер, тому легко змогла пристосуватися до нових вимог: освоїла катання на лижах, а згодом почала стрибати з трампліна. Під керівництвом тренера-викладача Досова Ю.В. перші свої перемоги Анастасія здобула у 2007 році на IV зимових юнацьких спортивних іграх України та на Чемпіонаті України серед юніорів, на Кубку України посіла другу сходинку. За результатами цих змагань Настю зараховують до резерву збірної команди України з фрістайлу.
2008 рік –Кубок України 2 місце, Всеукраїнські літні змагання 1 місце.
2009 рік – Чемпіонат України серед юніорів 1 місце, ІІІ зимові Всеукраїнські спортивні ігри України 4 місце, Чемпіонат України 4 місце.
2010 рік - Чемпіонат України серед юніорів 1 місце, І етап Кубку Європи 6 місце, ІІ етап Кубку Європи 4 місце, ІІІ етап Кубку Європи 5 місце, IV етап Кубку Європи 3 місце, Чемпіонат України 3 місце. За результатами зимового сезону 2010 року Анастасія стає кандидатом до збірної команди України з фрістайлу. Цього ж року Анастасія стає студенткою Рівненського державного гуманітарного університету, факультету фізичного виховання.
2011 рік – І етап Кубку Європи 5 місце, ІІ етап Кубку Європи 4 місце, Чемпіонат України серед юніорів 1 місце, Чемпіонат України 3 місце – виконала норматив Майстра спорту України, Всеукраїнські літні змагання з фрістайлу 1 місце. За результатами зимового сезону 2011 року Анастасія зарахована в збірну команду України з фрістайлу.
У 2012 році Новосад Анастасія переведена в  Рівненську обласну школу вищої спортивної майстерності до тренера Досової Г.П.
Впродовж  2013 року Анастасія наполегливо тренується, виступає у складі збірної команди України на етапах Кубків Світу. У 2014 році Настя бере участь в зимових Олімпійських іграх в Сочі, де посідає 16 сходинку.
Новосад Анастасія і тепер є членом збірної команди України з фрістайлу, успішно тренується і виступає на міжнародних змаганнях, готується до наступних зимових Олімпійських ігор, які відбудуться в 2018 році.

 

Черній Євгенія Ігорівна – Майстер Спорту України зі спортивної гімнастики.


Народилася 4 березня 1994 року в м. Рівному. Чотирирічну Євгенію бабуся привела займатися в ДЮСШ №1 на відділення спортивної гімнастики. Женя успішно здала початкові тестування і була зарахована в групу початкової підготовки до тренера-викладача Коротєєвої О.В. Маленька дівчинка із цілеспрямованим поглядом, великим бажанням займатися швидко оволодівала акробатичними елементами, була напрочуд сміливою і старанною гімнасткою. Вже в 10 років Євгенія виконує нормативи І дорослого розряду. Успішно виступає на чемпіонатах Хмельницької, Тернопільської, Львівської областей. Перші спроби заявити про свою майстерність на чемпіонаті України серед юнаків були не зовсім вдалими
( лише 17 результат ), але це дало можливість Жені проаналізувати свої недоліки і працювати ще наполегливіше. Вже наступного року на Чемпіонаті України серед юнаків Черній Євгенія виборює бронзову нагороду. 
 2004 рік -  у складі збірної команди області Євгенія виступає на Чемпіонаті України серед СДЮШОР та ДЮСШ, де посідає 8 місце.  
З кожним роком Євгенія удосконалює свою майстерність, їй подобається змагатися, проявляти свій артистизм, сміливо розучує складні елементи на видах багатоборства.
2005 рік – Чемпіонат України серед юнаків – 2 місце, Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ – 3 місце.  
2006 рік – Всеукраїнський турнір ’’ Зірки Прикарпаття ’’ – 1 місце, Чемпіонат України серед юнаків – 7 місце, Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ – 4 місце, де виконує норматив кандидата в майстри спорту.
Перспективну гімнастку зі стійким і врівноваженим характером помітили тренери з м. Києва, Першина О.М та Лев А.В. і запросили в Республіканське вище училище фізичної культури. Євгенія спробувала тренуватись на відстані від рідного дому. Було складно, але любов до гімнастики здолала всі перепони. У 2007 році у складі збірної команди України Женя вперше бере участь у міжнародному турнірі в Латвії, де посідає 5 місце в особистій першості, у командному заліку – 3 місце, у фінальних змагання виборює 1 місце на брусах і 3 місце у вільних вправах. Цього ж року Євгенія успішно виступає на Перших Євроазіатських іграх ( Білорусь ), де в командному заліку посідає 3 місце. 2007 рік приносить Черній Євгенії чемпіонський титул на Чемпіонаті України серед СДЮШОР та ДЮСШ. У 2008 році Черній Євгенії присвоєно звання Майстра Спорту України зі спортивної гімнастики. Жені лише 14 років і попереду ще багато стартів, багато перемог і поразок. 
2009 рік - у складі збірної команди України бере участь у міжнародному турнірі  Woga Classic / США /, де у фіналі на брусах виборює срібну нагороду; міжнародному турнірі Наді Каманеччі / США / Женя отримує перемогу і блискуче виступає у фінальних змаганнях: опорний стрибок – 3 місце, бруси – 3 місце, колода -2 місце, в/вправи -1 місце.
2010 рік – Кубок України – 1 місце, фінал на брусах – 2 місце, Чемпіонат України – 4 місце, фінали на брусах – 3 місце, колода – 3 місце, в/вправи – 
3 місце.
2011 рік - Кубок України – 2 місце, фінал на колоді – 3 місце, в/вправи – 
3 місце, Чемпіонат України – 2 місце.
У 2012 році Євгенія закінчує навчання в училищі і вступає до Київського національного університету фізичної культури і спорту. Продовжує успішно тренуватися і змагатися: Кубок України – 4 місце, Чемпіонат України – 3 місце, фінали: опорний стрибок – 3 місце, колода – 1 місце, в/вправи – 2 місце.
На сьогодні Черній Євгенія успішна студентка, яка мріє стати тренером і допомагати дівчаткам розкрити себе в спортивній гімнастиці.

 

Васильєва Олена  - Майстер Спорту України зі спортивної гімнастики


Народилася 02 квітня 1997 року в м. Рівному. У 5 років мама привела Оленку в ДЮСШ № 1 на відділення спортивної гімнастики. На першому відбірковому занятті дівчинка дещо засоромилася, було все незнайоме і дивне. Але цікавість спонукала показати свої можливості та уміння. Отже, Оленку помітила тренер-викладач Коротєєва О.В. і записала в групу початківців. 
Систематичні заняття розкривають у дівчинки талант, а любов до занять допомагають долати труднощі. Васильєва О. виступає на чемпіонатах Хмельницької, Тернопільської, Львівської областей, де посідає місця призерів. У 2007 році виконує норматив І дорослого розряду. Свій перший вагомий крок Олена зробила у 2008 році на Чемпіонаті України серед СДЮШОР та ДЮСШ, посівши третю сходинку. У 2009 році Олена перемагає у V юнацьких спортивних іграх України, стає чемпіонкою України серед юнаків. 
2010 рік – перемога у V спортивних іграх молоді України, Чемпіонат України серед юнаків ’’ Олімпійська надія ’’ – 1 місце. Виконання нормативів кандидата у майстри спорту України. Олену запрошують навчатися у Республіканське вище училище фізичної культури м. Києва. Тренується Олена під керівництвом Першиної О.М. та Лев А.В. У листопаді 2010 року Олена перемагає на Чемпіонаті України серед СДЮШОР та ДЮСШ.
2011 рік – Чемпіонат України – 2 місце, перемога на Всеукраїнських змаганнях ’’ Олімпійська надія ’’. Олені присвоєно звання Майстра спорту України.
2012 рік – 5 місце на Кубку України в особистій першості та фіналах: 2місце в опорному стрибку, 1 місце у вправах на колоді. Перший міжнародний старт - у складі збірної команди України посідає 10 місце у командному заліку і 8 місце у вправах на брусах на Чемпіонаті Європи серед юніорів( Бельгія ).  На Чемпіонаті України показує 7 результат в особистій першості, але вдало виступає у фіналах на видах багатоборства: 1 місце – опорний стрибок, 1 місце - бруси, 1 місце – вільні вправи. У складі збірної команди України посідає 1 місце у Клубних змаганнях у Франції, в особистому заліку – 2 місце. Міжнародний турнір Woga Classic / США / у фіналі на брусах – 2 місце, на колоді – 3 місце.
2013 рік – етап Кубку Світу ( Чехія ) – 2 місце у багатоборстві, Кубок України – 4 місце, фінали:бруси-2 місце, колода -1 місце. У командній першості на Кубку Стелли Захарової -2 місце, фінали: опорний стрибок – 1 місце, бруси -3 місце. Чемпіонат Європи ( Москва ) у вправах на брусах – 8 місце. Чемпіонат України – 2 місце, фінали: бруси – 1 місце, опорний стрибок – 2 місце. Чемпіонат України серед молоді та юніорів – особиста першість -1 місце, фінали: стрибок – 2 місце, колода – 2 місце, бруси - 1 місце. Міжнародний турнір Вороніна ( Росія ) – 1 місце у багатоборстві, фінали: бруси – 1 місце, колода – 1 місце, опорний стрибок – 2 місце.
2014 рік – Чемпіонат України – 4 місце, фінали: опорний стрибок – 3 місце, в/вправи – 1 місце.  Цього ж року Олена Вступає до Київського національного університету фізичної культури.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0