Середа, 24.04.2024, 20:47 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Головна » 2019 » Листопад » 12 » Команда ДЮСШ №1 перемогла у Чемпіонаті України з гімнастики спортивної у Кропивницькому + ФОТО
12:05

3-10 листопада 2019 року в м. Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з гімнастики спортивної серед молоді та юніорів.

У командній першості команда Рівненської області (ДЮСШ №1 м. Рівного) у складі: Мокляк Тетяни, Батрони Даніели, Фідрі Анни посіла І місце!

В особистому заліку Батрона Даніела (КМС) стала Чемпіонкою України. Фідря Анна (КМС) посіла 6 місце. Мокляк Тетяна (МС) - 16 місце. У фінальних змаганнях Батрона Даніела виборола дві золоті нагороди у вправах на колоді та у вільних вправах.

Вітаємо з успішним виступом гімнасток та тренерів !!!

Для довідки. Змагання відбувалися на базі спортивної школи «Надія» у Кропивницькому. Вони проводилися за участю міністерства молоді та спорту України, федерації гімнастики України та управління освіти місцевої ОДА.

У чемпіонаті України взяли участь спортсмени з Києва та 16 областей. Загальна кількість учасників – 257. Змагання були командними, також спортсмени змагалися особисто.

Переглядів: 532 | Додав: Азир | Рейтинг: 0.0/0