Неділя, 19.05.2019, 22:49 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Результати у 2015 році

Відділення фрістайлу

Відкритий чемпіонат Рівненської області 16-17.02.2015 р. 
с. Паляниця  ТК ’’ Буковель ’’

Юнаки 2001р.н.
Котовський Дмитро   ІІ розряд   1 місце    / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Данилюк Владислав  ІІ розряд    4 місце    / тренер Нос Л.А. /

Юнаки 2002 р.н.
Степанюк Данило    І розряд      1 місце     / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Коваленко Орест      І розряд      2 місце    / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Корнєєв Дмитро        ІІ розряд        3 місце    / тренер Нос Л.А. /

Юнаки 2003 р.н.    
Кушнір Володимир   ІІІ розряд   1 місце      / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Чернолуцький Денис ІІІ розряд   2 місце    / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /        
Юнаки 2004 р.н.    
Пойлов Ярослав        ІІІ розряд  1 місце   / Нос Л.А. /    
Гаврюк Ян                 ІІІ розряд  2 місце / Ткачук О.В. /
Кузнецов Максим     ІІІ розряд  4 місце / Ткачук О.В. /

Чемпіонат України серед юнаків 16-20.02.2015р.
с. Паляниця  ТК ’’ Буковель ’’
Коваленко Орест      І розряд      1 місце   / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Степанюк Данило    І розряд       2 місце    / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Котовський Дмитро  ІІ розряд    3 місце    / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Данилюк Владислав  ІІ розряд    5 місце    / тренер Нос Л.А. /
Корнєєв Дмитро         ІІ розряд         6 місце    / тренер Нос Л.А. /
Пойлов Ярослав        ІІІ розряд   8 місце   / Нос Л.А. /    
Чернолуцький Денис ІІІ розряд   9 місце    / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.
Кушнір Володимир   ІІІ розряд   10 місце / тренери Ткачук О.В., Нос Л.А.  /
Гаврюк Ян                 ІІІ розряд  13 місце / Ткачук О.В. /
Кузнецов Максим     ІІІ розряд  18 місце / Ткачук О.В. /

 

Відділення спортивної гімнастики

Відкритий чемпіонат м.Києва ’’Олімпійська зміна ’’ 20-21.02.2015р.
м.Київ  

Кулаківська Христина      КМС   2 місце   / тренери Сущик С.О., Довмат О.І. /
Мокляк Тетяна                    І        3 місце   / тренер Коротєєва О.В. /
Прозапас Дарина            І       4 місце  / тренер Коротєєва О.В. /
Оксентюк Софія     ІІ ( довільна програма ) 3 місце / тренер Довмат О.І. /
Фідря Анна            ІІ ( довільна програма )  4 місце / тренер Коротєєва О.В. /
Батрона Даніела     ІІ ( довільна програма )  5 місце / тренер Довмат О.І. /   

 

 Чемпіонат України
 17-20.03.15р. м.Кіровоград
 Пентковська Анастасія МС – багатоборство – 7 м.
                                                    Опорний стрибок – 8 м.
                                                    Колода – 8 м.

 Відкритий Чемпіонат Тернопільської обл.. на кубок Інги Шкарупи               02-03.04.15
Крилюк Ірина МС – 4 м.
Борконюк Ольга МС – 5 м.
Кулаківська Христина КМС – 1 м.
Мокляк Тетяна І дор.- 1 м.
Оксентюк Софія ІІ дор. – І м.
Микитин Олександра ІІ дор. – 5 м.
Батрона Даніелла ІІІ дор. – І м.
Сапіга Єва ІІІ дор. – 5 м.
Фідря Анна  ІІІ дор. – 3 м.

Відкритий Чемпіонат Хмельницької обл.. 17-18.04.15р.
Корольова Олександра КМС – 5 м.
Кулаківська Христина КМС – 2 м.
Мокляк Тетяна І дор.- 1 м.
Оксентюк Софія ІІ дор. – 2 м.
Батрона Даніелла ІІ дор. – 2 м.
Сапіга Єва ІІІ дор. – 1 м.
Фідря Анна  ІІ дор. – 1 м.
Прозапас дарина І дор. – 4 м.

Чемпіонат України «Олімпійські Надії» 04.-08.05.15р. м. Івано-Франківськ
Кулаківська христина КМС – 6 м.
Прозапас Дарина І дор.- 9м.
Мокляк Тетяна І дор. – 8 м .
Оксентюк Софія ІІ дор. – 9 м.
Фідря Анна ІІ дор. – 7 м.
Батрона Даніелла ІІ дор. – 15 м.

Відділення греко-римської боротьби 

Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської присвячений пам’яті МСМК Віктора Степанського 30.01.-01.02.2015р. м.Костопіль
Мирончук Даниїл              50 кг       5 місце / тренер Литвинчук М.О. /
Кравченко Владислав        58 кг       3 місце / тренер Литвинчук М.О. /
Прокопчук Антон              63 кг    5 місце  / тренер Литвинчук М.О. /
Матвіїв Максим                 63 кг       6 місце  / тренер Литвинчук М.О. /
Олекса Олександр              69 кг      6 місце   / тренер Скалига І.А. /
Новак Василь                      76 кг      4 місце   / тренер Скалига І.А. /
Карасьов Максим               35 кг       6 місце   / тренер Скалига І.А. /
Красноступ Тимур               38 кг       4 місце    / тренер Скалига І.А. /
Капітула Дмитро                32 кг        3 місце   / тренер Скалига І.А. /
Синюк Дмитро                   29 кг         7місце    / тренер Скалига І.А. /
Герасимчук Олександр     35 кг         5 місце    / тренер Леонтьєв П.В. /
Карпинський Олександр   35 кг        6 місце     / тренер Леонтьєв П.В. /
Дитюк Максим                   29 кг        7 місце    / тренер Леонтьєв П.В. /

Відкрита першість Березнівської ДЮСШ ’’ Колос ’’ серед юнаків 2001-2003, 2004-2005р.р.н. 07.02. 2015р. с.Поляни
Зубко Стас                        27 кг             6 місце      / тренер Скалига І.А. /
Деревчук Володимир      29 кг             2 місце     / тренер Скалига І.А. /
Коваль Віктор                  29 кг              3 місце    / тренер Скалига І.А. /
Капітула Дмитро              32 кг            10 місце    / тренер Скалига І.А. /
Карасьов Максим             35 кг            9 місце      / тренер Скалига І.А. /
Хом’яков Павло                42 кг           9 місце     / тренер Скалига І.А. /
Климчук Олексій              +50 кг         4 місце     / тренер Скалига І.А. /
Лабунець Мирослав         + 50 кг         5 місце    / тренер Скалига І.А. /
Антончук Дмитро             45 кг            9 місце    / тренер Скалига І.А. /
Жижко Микита                  25 кг            9 місце    / тренер Скалига І.А. /  
Герасимчук Олександр     35 кг            7 місце    / тренер Леонтьєв П.В. /
Бойчук Артур                     + 50 кг         1 місце    / тренер Леонтьєв П.В. /
Кричильський Максим      + 50 кг         3 місце    / тренер Леонтьєв П.В. /
Карпинський Олександр   35 кг           7 місце       / тренер Леонтьєв П.В. /
Марковець Володимир      45 кг          11 місце     /  тренер Леонтьєв П.В./
Павлюк Олег                       42 кг          11 місце    / тренер Леонтьєв П.В. /
Мартинчук Тарас                59 кг          9 місце     / тренер Литвинчук М.О. /
Гроголь Тарас                     59 кг          3 місце    / тренер Литвинчук М.О. /
 Кардаш Микита                 23 кг          2 місце    / тренер Петришин Я.В. /
Петрина Стас                      25 кг          3 місце    / тренер Петришин Я.В. /
Шахрайчук Владислав      42 кг           10 місце  / тренер Петришин Я.В. /
Ловин Дмитро                     +50 кг       9 місце    / тренер Петришин Я.В. /

Відкритий чемпіонат Рівненської області серед юнаків 2000-2002р.р.н. присвячений пам’яті героям майдану ’’ Небесна сотня ’’ 17-19.02.2015р. м.Рівне
Гаврилюк Артур          42 кг            2 місце           / тренер Скалига І.А. /  
Олекса Олександр       63 кг            5 місце            / тренер Скалига І.А. /
Новак Василь               85 кг            2 місце           / тренер Скалига І.А. /
Мирончук Даниїл        50 кг             2 місце         / тренер Литвинчук М.О. /
Кравченко Владислав  58 кг             2 місце        / тренер Литвинчук М.О. /
Прокопчук Антон         63 кг             3 місце        / тренер Литвинчук М.О. /

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 35
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0