Середа, 12.08.2020, 06:17 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Тренери

ТРЕНЕРИ  ДЮСШ №1

   
Нос Лариса Анатоліївна
Народилася 31 серпня 1966 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Закінчила Рівненський державний інститут водного господарства за спеціальністю інженер-будівельник та Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання та фізична реабілітація.
В ДЮСШ №1 працює з 1993 року. Тренер-викладач І категорії відділення фрістайлу. Працює з групами початкової підготовки та попередньої базової підготовки. Вихованці Нос Л.А. ставали переможцями та призерами Чемпіонатів України та входили до складу резерву збірної команди України з фрістайлу.


Чекунов Роман Вікторович
Народився 13 жовтня 1987 року.
Випускник ДЮСШ №1 відділення фрістайлу. Майстер спорту України з фрістайлу. Чемпіон України, срібний та бронзовий призер етапів Кубку Європи.
Закінчив Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання та фізична реабілітація ( магістр ).
В ДЮСШ №1 працює з 2013 року. Тренер-викладач ІІ категорії відділення фрістайлу. Працює з групами початкової підготовки та попередньої базової підготовки.

Ткачук Оксана Василівна
Народилася 16 січня 1975 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Закінчила Рівненський державний педагогічний  інститут за спеціальністю вчитель початкових класів та Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання та фізична реабілітація.
В ДЮСШ №1 працює з 1994 року. Тренер-викладач І категорії відділення фрістайлу. Працює з групами початкової підготовки та попередньої базової підготовки. Вихованці Ткачук О.В. ставали переможцями та призерами Чемпіонатів України та входили до складу резерву збірної команди України з фрістайлу.

Довмат Оксана Іванівна
Народилася 30 листопада 1972 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Майстер спорту України. Закінчила Івано-Франківський технікум фізичної культури за спеціальністю вчитель фізичної культури, тренер-викладач зі спорту.
В ДЮСШ №1 працює з 2000 року. Тренер-викладач І категорії відділення спортивної гімнастики. Тренує групу спеціалізованої базової підготовки та групу попередньої базової підготовки. За час роботи підготувала 5 Майстрів Спорту України. Вихованка Довмат О.І. Черній Євгенія  - Чемпіонка України, призерка міжнародних змагань,  входила до складу збірної команди України з гімнастики спортивної.

Коротєєва Олена Володимирівна
Народилася 20 січня 1976 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Закінчила Рівненський державний інститут водного господарства за спеціальністю інженер-гідромеліоратор та Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання та фізична реабілітація.
В ДЮСШ №1 працює з 1999 року. Старший тренер відділення спортивної гімнастики. Тренер-викладач І категорії, працює з групами початкової підготовки та попередньої базової підготовки.  За час роботи підготувала 2 Майстрів спорту України. Вихованка Коротєєвої О.В. Васильєва Олена - Чемпіонка України, призерка міжнародних змагань,  входила до складу збірної команди України з гімнастики спортивної.

Сущик Світлана Олександрівна
Народилася 13 вересня 1983 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю дошкільне виховання, фізичне виховання  та Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання та фізична реабілітація.
В ДЮСШ №1 працює з 2006 року. Тренер-викладач ІІ категорії відділення спортивної гімнастики. Працює з групами початкової підготовки та попередньої базової підготовки.

Подолюк Алла В’ячеславівна
Народилася 14 січня 1971 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Закінчила Львівський державний інститут фізичної культури  за спеціальністю тренер-викладач зі спорту.
В ДЮСШ №1 працює з 1996 по 2001р.р. та продовжила свою трудову діяльність в школі з 2013 року. Тренер-викладач відділення спортивної гімнастики працює з групами початкової підготовки.

Стасюк Катерина Євгеніївна
Народилася 19 січня 1993 року.
Випускниця ДЮСШ №1 відділення спортивної гімнастики. Майстер спорту України. Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю фізичне виховання.
В ДЮСШ №1 працює з 2014 року. Тренер-викладач ІІ категорії відділення спортивної гімнастики. Працює з групами початкової підготовки.

Леонтьєв Павло Васильович
Народився 22 серпня 1941 року.
Закінчив Київський державний інститут фізичної культури за спеціальністю тренер-викладач зі спорту.
В ДЮСШ №1 працює з 1967 року. Тренер-викладач І категорії відділення греко - римської боротьби. В 2009 році присвоєно звання ’’ Заслужений працівник фізичної культури і спорту України ’’. Протягом своєї трудової діяльності підготував велику кількість Майстрів спорту України. Вихованці Леонтьєва П.В. ставали чемпіонами і призерами чемпіонатів України та міжнародних змагань. 
Працює з групою спеціалізованої базової підготовки.

Литвинчук Михайло Олександрович
Народився 12 листопада 1958 року.
Випускник ДЮСШ №1 відділення греко-римської боротьби. Майстер спорту України. Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут з спеціальністю вчитель початкових класів та Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання.
В ДЮСШ №1 працює з 2009 року. Старший тренер-викладач відділення греко-римської боротьби. Тренер-викладач ІІ категорії. Працює з групами спеціалізованої базової підготовки та попередньої базової підготовки.

Скалига Ігор Анатолійович
Народився 30 травня 1987 року.
Випускник ДЮСШ №1 відділення греко-римської боротьби. Майстер спорту України. Закінчив Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання та фізична реабілітація.
В ДЮСШ №1 працює з 2009 року. Тренер-викладач ІІ категорії відділення греко-римської боротьби. Працює з групами попередньої базової підготовки та початкової підготовки.

Петришин Ярослав Віталійович
Народився 10 листопада 1986 року.
Майстер спорту України. Закінчив Рівненський Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю інженер-технолог та Рівненський Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю фізичне виховання.
В ДЮСШ №1 працює з 2013 року. Тренер-викладач ІІ категорії відділення греко-римської боротьби. Працює з групами початкової підготовки та попередньої базової підготовки.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0