П`ятниця, 29.03.2024, 16:26 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ #1 міста Рівне

Головна » 2018 » Березень » 01

18-21 лютого 2018 року на СТК " Буковель " відбувся Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат з лижного слоупстайлу (фристайл).

Вихованці ДЮСШ №1 показали наступні результати: Степанюк Данило посів 4 місце у Чемпіонаті України і здобув бронзову нагороду у Чемпіонаті України серед юніорів, Матвійчук Марк став переможцем у Чемпіонаті України серед юнаків, Германюк Михайло посів 4 місце у Чемпіонаті України серед юнаків.

Місце проведення змаганнь - ТК "Буковель", Івано-Франківська область
Організатор: Мінмолодьспорт, ФЛСУ.

Повні результати змагань:

... Читати далі »

Переглядів: 605 | Додав: Азир | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

З 6 по 8 лютого 2018 року у м. Києві на ГЛСК " Протасів Яр " відбувся І та ІІ етап розіграшу Кубку України та Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з лижного слоупстайлу.

Вихованці ДЮСШ №1 показали наступні результати: Степанюк Данило посів 5 місце ( КМС ), Матвійчук Марк - 1 місце ( ІІ дор. р-д ).

Як відзначили у Федерації лижного спорту України, ІІ і останній етап розіграшу Кубка України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з фрістайлу – слоупстайл завершилися успішно. Місце проведення – Київ, сноупарк Вулкан, г/к Протасів Яр. Юні учасники з Києва, Рівного, Івано-Франківська, Чернівців та Мукачева цілий рік готувалися до підсумкових змагань, шліфуючи свою майстер ... Читати далі »

Переглядів: 436 | Додав: Азир | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

21-23 лютого 2018 року в м. Хмельницькому відбувся відкритий обласний турнір " Олімпійські надії " зі спортивної гімнастики, в якому брали участь наші юні вихованки!

За програмою ІІ дорослого розряду перше місце посіла Бегей Анна, другу сходинку у цьому розряді посіла Мороз Дарія. Бронзову медаль у ІІІ дорослому розряді здобула Романюк Катерина. Серед гімнасток, які змагалися за програмою І юнацького розряду, друге місце посіла Лустюк Юлія, третє місце - Виштикалюк Христина.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів!